Zimné kokteily "Apres ski"

Zimné kokteily "Apres ski"

Neoddeliteľnou súčasťou zjazdovky je aj zábava v apres ski baroch v podobe hot drinkov a bylinných likérov, po ktorých väčšina z nás zamlada siahli. Likér sem, likér tam a z lyžovačky bývala skôr sánkovačka.  Tieto výnimočné chvíle si však teraz môžete užiť trochu noblesnejšie.

Predstavte si krásny slnečný zimný deň, sedíte na odpočívadle a okolo vás sa rozprestiera biely sneh. Do tejto výnimočnej chvíle patrí pohár nie obyčajného mainstreamového šumivého vína ale kalich kvalitného Champagne Bollinger s nekonečným perlením. 

Štandardne si dáte na kopci kávu alebo dezert. Čo tak oboje? Káva vám dodá energiu a dezert radosť. Cocktail BreakCoffey TimeOut spája tieto dve kombinácie v jednom dúšku. Je vytvorený jedinečným rumom z Maurícia Blue Stamp s krásnou orieškovou chuťou, doplnený kávovou penou a dochuťou ananásu.
Po celom dni na zjazdovke zapichnete lyže, odložíte rukavice a usadíte sa pri bare. Objednať si pivo alebo punč? Bežné. Zaslúžite si viac. Pili ste už niekedy whisky z prosa v kombinácii s kráľom koňakov v podaní ABK6 VS zjemnený bittrami? Nebuďte skromný. Objednajte si Five in One of NYC.

Kokteil s rumom Blue Stamp

BreakCoffeyTimeOut

  • 30 ml Blue Stamp
  • 20 ml cachaca infuzed by coffee and Pineapple 
  • 10 ml PX salted solution   
  • top up coffee foam 
Pozrieť rum
Kokteil s rumom Blue Stamp

Five in One of NYC

  • 30 ml Koval Millet   
  • 20 ml ABK6 cognac VS    
  • 20 ml vermouth blend   
  • 10 ml islands sweets reduction + Angostura bitter
Pozrieť whisky

Prečítajte si viac o prémiovom champagne, whisky, rume a koňaku.

Champagne Bollinger

Klasický predstaviteľ štýlového Champagne s bohatou históriou a skvelými vínami. Aj napriek mediálnej spojitosti s filmami o Jamesovi Bondovi, spočíva jedinečnosť tohto domu v takmer tvrdohlavej prezentácii kvalitných vinohradov v jeho vlastníctve. Bollinger to robí geniálne a zároveň jednoducho – svojimi vínami, ktoré sú nadčasové a zbožňované.

Prečítajte si viac o histórii a značke Bollinger.

Koval Millet Whiskey

Koval Millet Whiskey

Nefiltrovaná whiskey zo Chicaga, 100% proso. Organická, single barel a prirodzene bezlepková. Zreje v nových sudoch z amerického duba z Minesoty. Chuť má hravú, na hranici medzi slaným a sladkým. Sladkosť definuje vanilka, med, kvetinové tóny, podtrhnuté sladkým drievkom a ostrým klinčekom.

Rum Blue Stamp z Maurícia

Rum Blue Stamp

Autenticky blendovaný rum z ostrova Mauritius. Je jedinečný svojou jemnou sladkastou chuťou s buketom orieškov v kombinácii so sušeným ovocím. Rum bol vytvorený zrením v sudoch z Južnej Afriky, ktoré mu dodávajú arómy amerického dubu a sladký záver portského.

Prečítajte si viac o rume Blue Stamp z Maurícia.

Rum Blue Stamp z Maurícia

ABK6 Cognac VS Pure Single

Koňak ABK6 VS sa teší z titulu „World Best VS 2019 of the category“ z tohtoročnej súťaže World Drinks Awards. Je to koňak zlatej farby s jantárovými podtónmi, vytvorený ako zmes 3 – 7 rokov starých koňakov. Na začiatku vám aróma učaruje nótami marhúľ a čerstvého hrozna a postupne sa rozvinie smerom k vôňam jemného korenia a ovocných koláčov. Podnebie je svieže a elegantné, pomerne výrazné a s výnimočne dlhou dochuťou.

Čítajte viac o oceneniach koňaku ABK6 - Medaile a ocenenia pre Cognac ABK6.