Objavte Miluron Rakytníkové víno

Objavte Miluron Rakytníkové víno

"Rakytníkové víno považujeme za unikátny a jedinečný skvost nášho vinárstva. Faktom je, že plod rakytníka, patrí medzi rastliny s neprekonateľným obsahom vitamínu C. Plody rakytníka obsahujú aj rôzne ďalšie vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty či stopové prvky."

Rakytník rašetliakovitý je mimoriadne cenný prírodný zdroj širokého spektra vitamínov, minerálov a ďalších pre človeka prínosných látok. Už jediná bobuľa obsahuje odporúčanú dennú dávku vitamínu C.

Ďalej obsahuje vitamín A, B1, B12, E, K, P, kyselinu listovú a éterické oleje. Z minerálov je to vápnik, horčík, železo, fosfor a draslík. Nájdete v ňom aj vyše 60 rôznych antioxidantov, flavonoidy, karotenoidy a fotosteroly. Rakytník má antidepresívne a antistresové účinky. Napomáha vylučovaniu škodlivých látok z tela, rozpúšťa hlieny, podporuje liečbu pľúcnych, obličkových a pečeňových ochorení.

Je vhodnou alternatívou pri liečbe rakoviny, cukrovky, srdcových chorôb a kožných chorôb. Pôsobí ako biogénny (pre život dôležitý) stimulátor, celkovo posilňuje organizmus a zlepšuje mentálnu čulosť. Ovplyvňuje funkciu žalúdka, sleziny, dvanástnika, tvorbu krvi a je antimikrobiálne aktívny.

Ochutnajte tento výjimečný nápoj vinárstva Miluron, ktoré vyrába i ďalšie ovocná vína, ktorá nájdete na eshope Wineplanet.sk. Prečítajte si náš rozhovor s vinárom z Miluron.

Miluron Rakytníkové víno

Miluron Rakytníkové víno

Biele víno - ovocné víno - suché - Slovensko

Unikátny a jedinečný skvost vinárstva Miluron. Plod rakytníka patrí medzi rastliny s neprekonateľným obsahom vitamínu C. Plody rakytníka obsahujú aj rôzne ďalšie vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty či stopové prvky. 

Obj. č. 500110702173_050

Viac o víne