WineDay vo Zvolene

WineDay vo Zvolene

1. 6. 2019 sa v reštaurácii Season vo Zvolene prvýkrát uskutočnila degustácia vín WineDay organizovaná v spolupráci s Corner & Co. Pre našich zvolenských klientov a milovníkov vína sme pripravili degustáciu vín Reya / Prosecco, Riesling, Vicomté D´Aumelas/, Gérard Bertrand z Languedoc- Roussillon / Cote des Roses Blanc 2017, Prima Nature Syrah Rosé BIO 2018, Grand Terroir Tautavel 2015, Vin Doux Naturel Maury Tuilé 2010/ a talianske vína rodiny Antinoriovcov / Tormaresca Pietrabianca Castel del Monde BIO 2017, Santa Cristina Cipresseto Rosato 2018, La Braccesca Achelo 2017, Villa Antinori Chianti Classico Riserva 2015 /.


Svoje vína prezentovali aj slovenskí vinári – Víno Natural Domin & Kušický, Velkeer, Frtus Winery, PD Mojmírovce, Víno Tajná – Vladimír Hronský a nové vinárstvo Papillon Víno od Francúza Devičie, o ktorom ešte budeme počuť.


Slnečné, takmer letné počasie, príjemná atmosféra umocnená výborným jedlom, vínom a hudbou. Prvý ročník sa niesol v komornejšom duchu, o to viac sa ľudia zaujímali o vína, mali priestor rozprávať sa o víne. Aj touto akciou sme boli bližšie k našim klientom. O rok sa tešíme na pokračovanie.

WineDay vo Zvolene
WineDay vo Zvolene